Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Stavebný materiál - Plastové vchodové dvere zl. dub, orech, mahagón, antracit

Plastové vchodové dvere zl. dub, orech, mahagón, antracit

plastove_vchodove_dvere_zl_dub_orech_mahagon_antracit_lvukr.jpg
plastove_vchodove_dvere_zl_dub_orech_mahagon_antracit_gddav.jpg plastove_vchodove_dvere_zl_dub_orech_mahagon_antracit_gddav.jpg plastove_vchodove_dvere_zl_dub_orech_mahagon_antracit_rsb2f.jpg plastove_vchodove_dvere_zl_dub_orech_mahagon_antracit_rsb2f.jpg plastove_vchodove_dvere_zl_dub_orech_mahagon_antracit_nynwv.jpg plastove_vchodove_dvere_zl_dub_orech_mahagon_antracit_nynwv.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
12.11.2020 300,00 €

Rozmer (aj s rámom) 880x2000 a 980x2000, ľavé aj pravé,otváranie dovnútra, 5-bodové zamykanie, 3D pánty, zateplené, izolačné dvojsklo, vo vnútri pozinkovaný profil. V cene sú kompletné dvere s rámom a kovanim.Farby: orech, zlatý dub, mahagón, antracit (prípadne biele za 240 EUR). Dvere sú pevné, vchodné ako hlavné vchodové. Cena 300 EUR. Doveziem za 25 EUR - celá SR.

Vlastnosti
Lokalita: Slovensko
Kontaktná osoba: L. M.
Tel/Mobil: 0950279588

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.